Coaching

Mis on coaching?

Coaching on inspireeriv ja loominguline partnerlus, mis toetab inimese isiklikku ja/või ametialast kasvu ning toimetulekut muutustega.
Coachingu protsessis ei nõustata klienti, vaid eeldatakse, et üksikisik või meeskond on võimeline protsessi käigus ise sobivaid lahendusi ja vastused leidma. (väljavõte International Coaching Federation Estonia lehelt)

Coachingus võtad fookusesse teemad, mis on Sulle hetkel tähtsad. Kasutan coachingus mitmekülgseid tööriistu, mis loovad Sulle turvalise arengukiirendi.  Mõjusad küsimused pole alati lihtsad ja mugavad, kuid koos coachiga on kindlustunne käsitleda teemasid, mida pole varem söandanud fookusesse võtta.

Olen juhtimiscoach, kuid inimene on terviklik ning kohtumistel tulevad esile ka life coachingu teemad. Coachingu tulemusel saavutad karjääris ja isiklikus elus enesekindluse, tasakaalu ja heaolutunde. Mu kliendid ütlevad, et coaching kui arengumeetod aitab muuta elu täisväärtuslikumaks ning leida oma tugevaid külgi ja uusi vaatenurki. Sina püstitad eesmärgid ja mina aitan nende poole liikuda.

Kogen  coachingus ise kliendi rollis olles, et sessioonid annavad  kindlustunde ning loovad selgust, mida ma päriselt tahan, kuidas sinna jõuan ning mismoodi tõhusalt toime tulla takistuste ja tagasilöökidega.

Aitan Sul

  • märgata enda tugevusi
  • oma potentsiaali ning eesmärgid enesekindlalt ellu viia
  • luua tõhus mõtlemiskeskkond ja kvaliteetaeg iseendale
  • tulemuslikkust tõsta
  • saavutada muutusi, mis kestavad.

Coaching kestab keskmiselt 6 kuud. Igal kuul on üks coachingusessioon. Ühe coachingukohtumise pikkus on 60-90 minutit.

Ühe coachingusessiooni hind on erakliendile 150 eurot (makse ei lisandu).

Olen International Coaching Federation ning ICF Estonia  liige https://coaching.ee/Coachid/kaire-viil/ 

Võta minuga julgesti ühendust ja teeme esimese proovikohtumise. See on Sulle tasuta.

Helista tel 510 1083 või kirjuta kaire.viil@gmail.com