Minust

Minu nimi on Kaire Viil. Olen täiskasvanute koolitaja ning juhtimiscoach. Inimestega töötamine on tõhus viis oma mentaalset musklit vormis hoida ning pidevalt tagasisidet saada. Inimesed jagavad minuga oma väärtuslikku aega ning mõtlen kohtumisi planeerides põhjalikult läbi, kuidas saan õppijaid arendada ning milliseid töövõtteid kasutada. Loomulikult olen ka ise elukestev õppija – praeguõpin meeskonnacoachingut ja hispaania keelt.

​Pälvisin 2018. aastal aasta koolitaja tiitli ning olen selle eest tänulik oma õppijatele, õpetajatele ning toetajatele. Igaühelt saab midagi õppida ning tagasiside põhjal oma koolituspäevi ning – materjale paremaks ja nüüdisaegsemaks muuta.

Iga uus põnev teadmine ja kogemus innustab mind koolitusmaterjale täiendama ning neid inimeste arengu teoetamisel katsetama. Mulle meeldib kogeda, kuidas esiti tagasihoidlikud õppijad muutuvad kohtumise esimestel minutitel enesekindlaks ning päeva jooksul tekivad alati asjalikud diskussioonid ja põnevate ideedega tahvlipildid.